A to je i můj případ. 

Odjakživa mě zajímalo, proč se někomu daří v podnikání, ve vztazích a žije spokojený život. A proč je utrápený, nemocný, ukřivděný nebo dělá práci, která ho nebaví a smůla se mu lepí na paty.

Chtěla jsem přicházet na nové možnosti řešení. Jak se to dá změnit? Co pro to udělat? Jaká jiná cesta je možná? Jaké mám k tomu schopnosti?

Rok 2000 byl pro mne zlomový.  Studium numerologie mi otevřelo dveře do mé vysněné reality. V datu narození je otisk naší osobnosti se všemi klady a zápory, schopnostmi a potenciálem.  Dostanete se k sobě, jste na sebe více napojení, vnímáte svou vlastní intuici, jasné vedení.  Poznáte své hranice, svou hodnotu. Transformační numerologií využívám z psychologického hlediska, nejde o žádný výklad budoucnosti. 

V roce 2002 jsem opustila stávající a začala se aktivně věnovat tomu, kam mne srdce táhlo od mého dětství.

Můj potenciál se naplno rozvinul během 3letého studia metody Three In One Concepts – kineziologie One Brain pod vedením, jedné z nejlepší lektorů – Mgr. Miloslavy Rutové.           

Mým talentem je: 

  • Nacházet řešení nevyhovujících životních situací. 
  • Odhalit hluboko uložené nefunkční vzorce chování způsobující momentální / nevyhovující situace. 
  • Nastartovat potenciál. 
  • Schopnost vidět „pod povrch všeho“, práce s emocemi, práce s energií.
  • Vhledy do budoucnosti a schopnost odhalit a odhodit vše, co vám v životě neslouží. 

Velmi efektivně a rychle změním vaše emocionální bloky, nefunkční vnitřní přesvědčení o podnikání, financích, vztazích, zdraví… Pracuji na úrovni těla, podvědomí a vědomí. 

Mé schopnosti a talenty, metoda  Three In One Concepts – Kineziologie One Brain, svalový test, Transformační numerologie, NLprogramování, Bachova terapie, Access Bars, poznatky z neurovědy, Psychokineziologie, kvantové fyziky a 18letá praxe mi umožní rychle a efektivně pracovat přímo s podvědomým nastavením.

Neradím, ale používám techniky, díky kterým nacházíte své vlastní odpovědi a svá vlastní nová řešení pro jednotlivé životní situace. 

Základem úspěchu rozvoje vaší osobnosti je energetické vyčištění starých emocionálních traumat a brzd. Teprve potom objevíte, co je ve vás samotných.

A díky tomu přijde zdraví, pohoda, nadhled, štěstí, sebevědomí, odhodlání, láska, spokojené vztahy, prosperita, plný potenciál, vědomí a život se začne odvíjet podle vašich potřeb a představ.

Na životě je krásné, že můžete kdykoli, cokoli změnit ve svůj prospěch.  

Chcete i vy, odhalit své talenty, schopnosti, srovnat všechny vztahy a na svět nahlížet, jako na místo neomezených možností? 

Neváhejte a ozvěte se.  Těším se na setkání s vámi. Iva