IVA HEMSKÁ

Access Bars ®, Access Facelift


 

Nové terapie.

Access Bars® :

Chcete pozitivní změnu ve svém životě?

Je vaše hlava někdy plná a zdá se vám, źe je toho na vás moc?
Potřebujete více klidu a relaxace?

To je možné!

S Access Bars můžete jednoduše, jemně a účinně zmírnit stres a odstranit napětí z těla. Umožňuje vám uvolnit staré myšlenky a vzory, což vás v životě osvobodí.

Access Energetik Facelift pro ženy i muže :

Proces, který harmonizuje psychiku, omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej, tak na celé fyzické tělo.

 

Co je to ACCESS BARS®?

Slyšeli jste už, že máme  32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které které nám nedovolují žít naplno, s chutí a úspěšně?   

ACCESS BARS® vám pomůže postupně usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Jemný dotek 32 bodů nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich nabytých přesvědčení a postojů, které jsme si v průběhu života vytvořili, nebo je převzali. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Co je pro mne Access Bars?

Metoda nazývaná Acces Bars (aktivace energetických bodů) pro mne není novinkou. Jedna z částí studia Kineziologie One Brain se  intenzívně zabývá aktivaci energetických bodů ( tkz. Barsů) .

Po absolvování prvního certifikovaného kurzu Access Bars jsem byla  z metody naprosto nadšená a od té doby tuto terapii nabízím svým klientům. 

Jsem ráda, že se energetické léčení - ACCESS Bars dostává do podvědomí lidí. Má svou sílu, protože tělo nelže, tělo si pamatuje, jen mysl se pokouší zapomenout a zamést pod kobereček.


Jak probíhá?

Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Klient je oblečen. Při procesu ACCESS BARS® se nemluví, ani terapeut nekomunikuje s klientem.

Již během ošetření se postupně  uvolňují zablokované energie v energetických drahách, aktivují se schopnosti mozku, jasné vnímání a uvědomování si, zakotvení v přítomnosti, orientace v situacích, kreativita, sebejistota, optimismus. Postupně se ruší  zbytečný strach a stres, tím se uvolňuje napětí (občas je to hned znát i třeba ve svalech a kloubech), mizí i tisíce let přenášená omezení. Objeví se nápady a cesta, jak vyřešit, co se zdálo být těžko řešitelné.

Jemné doteky na bodech spouštějí neuvěřitelně relaxační proces. Lidé mi sdělují, že se  po této hodince až hodince a půl cítí velmi lehce, spokojeně, či osvěžení jako po vydatném spánku nebo masáži. To, co je před příchodem trápilo, znervózňovalo a štvalo, je  nechává v klidu. Některé klienty během procesu napadá řešení pro  jejich nevyřešené záležitosti.

Účinky terapie ACCESS BARS® :

 • Odstranění bolestí různých částí těla
 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
 • Uvolnění stresu a napětí • Pomoc v obtížných životních situacích
 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie, energetické dráhy pokračují v uvolňování zablokované energie i nadále
  při opakované terapii se efekt stává dynamičtější (doporučují se 3 terapie)
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

 

Pro koho je vhodný Access Bars?

 • kdokoli, kdo chce a dovolí si změnu
 • děti, dospívající
 • dospělí, senioři
 • těhotné i kojící ženy

 

Jak dlouho trvá efekt Access Bars®?

 • energetické dráhy pokračují v uvolňování zablokované energie i nadále
 • při opakované terapii se efekt stává dynamičtější (doporučují se 3 terapie)

 

Kdy doporučit, nebo zopakovat Access Bars®?

 • kdykoli chcete cokoli změnit

Ceník:

Access Bars proces samostatně: 

Délka terapie:    60min.    - dospělí 

                        30-45min.    - děti

Cena: 1000Kč  - dospělí

              600kč  - děti do 15 let  

Doporučuji nechat si k procesu na míru namíchat užívací lahvičku Bachových esencí +300kč.

Výborně podporují, doplňují a dolaďují celý proces.
 

Originální terapie s Access Bars procesem:

Metoda pro postupné odstranění bloků a trápení ze všech aspektů života (doporučuji)

Délka terapie: 90-120min.

Cena: 1400kč

v ceně balíčku je zahrnuto:

 • Konzultace (kdo nechce, mluvit nemusí)
 • Access Bars proces
 • Bachova květová terapie - velmi rychle uvolní emoce v přítomnosti
 • Schusslerovy soli - výběr minerálů potřebných pro správné fungování těla.

- zařazení kineziologického testování vašich priorit do procesu Access Bars + 300kč

Access Energetik Facelift :                                

Co je to ​​Access Energetic Facelift?

Je to proces plný lásky, péče a výživy, který odvrací stárnutí a to jak naší tváře, tak našeho fyzického těla. Pracuje s buňkami vašeho těla - obnovuje, vyživuje a omlazuje.

Vaše tvář je odrazem celého vašeho života

Access Energetický Facelift může způsobit revoluci vašeho obličeje a dekoltu, dodat jim krásný, zářivý efekt. Tento proces zpevní vás obličej a dodá mladou záři celé vaší bytosti. Výsledky jsou kumulativní a příjemně vás překvapí.

Energetický lifting uvolní energetické bloky, uvolní stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. vymazávají se  roky "zmrzlých emocí". vyhlazují se vrásky a otáčí se hodiny času bez ohledu na váš věk.

Odstraní roky frustrace, zlosti, obav, pochybností, strachů i potlačených emocí, kdy je energie v jednotlivých místech vašeho těla zablokována, zaznamenána ve vašich tvářích. Tyto vrásky nejsou známky „stárnutí“, ale neproudící energie.

Uvidíte pozoruhodné výsledky, protože po aplikaci Access Energetic Facelift , vrásky začnou mizet a vaše pokožka se vyhladí v mladistvou, zdravou září.

Jak probíhá?

Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace na lehátku, nemusíte nic dělat ani  mluvit,  jen přijímáte jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku které jsou prováděny speciálním postupem. Klient je oblečen.

Ceník:

Krása a přitažlivost  v každém věku s Access Energetik Facelift:

Access Energetický facelift samostatně:

Délka terapie:  60min.- 70min.

Cena: 1000kč

Originální terapie s A.E.Facelift:

Pro krásu, zdraví, lehkost (doporučuji)

 Délka terapie: 90-120min.

cena: 1400kč

v ceně balíčku je zahrnuto:

 • Konzultace (kdo nechce, mluvit nemusí)
 • Access Energetic Facelift - energetický proces, který odvrací stárnutí a to jak naší tváře, tak našeho fyzického těla.
 • Bachova květová terapie - velmi rychle  uvolní emoce v přítomnosti - vaše vizáž je odrazem vašich emocí. 
 • Schuslerovy soli (Tkáňové soli)  - výběr minerálů potřebných pro správné fungování těla. Nedostatek solí se zobrazuje  na obličeji - vrásky, zabarvení, akné..)

- zařazení kineziologického testování vašich priorit do procesu Access E. Facelift + 300kč


Nová terapie s Access Energetický Facelift™ je vhodná pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Chcete?

 • Být uvolněná, jak ve vzhledu, tak v chování?
 • Zlepšit duševní pohodu?
 • Žít bez vlastních limitů?
 • Mladší a zářivý výraz tváře?
 • Zredukovat vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima?
 • Hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji?
 • Snížit pigmentaci?
 • Kvalitní vlasy a nehty?
 • Vyřešit problém s akné?

Access Bars a Access E. Facelift nenahrazují lékařské ošetření a vyšetření. Nenahrazují odbornou psychologickou a psychiatrickou pomoc.

!POZOR – objednaná a neomluvená terapie je zpoplatněna za 500 Kč! Omluva rezervovaného termínu platí výhradně telefonicky, či formou sms, ne přes PC.

 

Darovací poukazy
Pokud byste rádi udělali radost svým blízkým darovacím poukazem, je možné zakoupit poukaz na jeden nebo více procesů..
Darovací poukaz je nutné osobně vyzvednout, popřípadě je možné zaslat poukaz poštou po úhradě bankovním převodem.

 • Transformační teapie: Nastartování potenciálu s Access Bars procesem (1900kč, 3400kč, 4900kč)
 • Acess Bars samostatně 1-3 sezení (1000kč, 2000kč, 3000kč)
 • Access energetic Facelift samostatně 1-3 sezení (1000kč, 2000kč, 3000kč)
 • Originální terapie s Access Bars 1-3 sezení (1400kč, 2800kč, 4200kč)
 • Originální terapie  s A.E.Facelift ( 1400kč, 2800kč, 4200kč)

 

Zkušenost :

Kamila - Kineziologie + Access Bars proces
Dobrý den, paní Hemská,

Než jsem k vám přišla, měla jsem pocit, že se hledám, že vlastně nevím, co chci a potřebuji řešit, byla jsem nerozhodná, nevěřila si. Byla jsem nově v nové práci, která mě neuspokojila, ba naopak, s novou kolegyní jsem si nesedla...ale protože jsem se bála odejít (dokud nenajdu něco jiného) zůstávala jsem a byla plna úzkosti a strachů, v noci jsem nespala... a poté nastal den D, kdy jsem Vás navštívila - zvolila jsem Kineziologii + terapii Access Bars, + Bachovu terapii

Už první okamžiky s Vámi pro mě byly velmi uklidňující, najednou jsem věděla, že to "rozmotáme". Začala jsem povídat, vy si jen psala..a najednou bylo jasné, co budeme řešit. Nejprve jsme odstranily pomocí kineziologie první bloky (vyčistily jsme téma) a pak jsem lehla na lehátko a začaly se dít věci.

Najednou se mi objevovaly obrázky, které mi jasně ukazovaly, že mám odejít a hledat dál a ukazovaly se i obrázky, kdy jsem viděla sebe sama v situacích, kdy nastupuju do nové práce, podávám si ruce s novým šéfem (byl to muž..do té doby byly moje vedoucí vždy ženy), tělem se rozprostíral úžasný pocit štěstí....prostě nádhera.

Po ukončení této první terapie jsem již věděla, že změním zaměstnavatele. ..ale zatím vše zůstalo bez "akce". Za týden následovala terapie druhá (říkala jste, že stačí přijít za 3 týdny, alejá to chtěla, co nejdříve)- ve stejné variantě...a vše pokračovalo. Stejné informace ke mě putovaly pomocí obrázků při terapii Access Bars...znovu se vše potvrdilo. Začala jsem hledat práci, chodila na výběrové řízení....a vlastně chodím stále...opakuji si několikrát denně otázku Čím mohu být.... a najednou se záměr stal skutečností.

Dne 9.9.2019 jsem ukončila pracovní poměr....a to přesto, že stále nemám jistou novou práci. Neskutečně se mi ulevilo, necítím obavy z budoucnosti..naopak si říkám..něco starého skončí a čím vlastně mohu být či co mohu udělat jinak..?????

Ve snech ke mě běhají obrázky nástupu do nové práce....s bezva kolegyněmi, vše zalité sluncem...:)
A vím, že tomu vděčím Kineziologii a terapii Access Bars, kdy tělo začalo se samočistícím procesem a věci se dějí.
Dodávám, že tento posun nastal ve velmi krátkém čase..první návštěva byla 16.8.2019.

Takto bych mohla psát...dál a dál...pamatuji se, kdy jste řekla...i když neuspějete při výběrovém řízení, určitě Vás to posune někam dál...a stalo se... chyběla mi angličtina...a můj pocit a reakce?
HR manažerce jsem velmi poděkovala za perfektně připravené a organizované celodenní výběrové řízení a také za to, že jsem se okamžitě přihlásila do intenzivního kurzu angličtiny (to jsem odsouvala roky, vždycky je nějaký důvod, proč to nejde...:) a od října začínám...a nic se neděje náhodně...měla jsem vymyšleno, že do práce hned nenastoupím a budu se učit dopoledne...a ono ejhle...intenzivní kurz je otevřen od 17 do 20 hodin...pro mě informace, že od října nastoupím NĚKDE.... a zvládnu současně i ten jazykový kurz. A já teď jen čekám, co dalšího mají pro mě naplánováno...:):)
Děkuji, děkuji, děkuji...
přeji hezký den
Kamila

 

IVA HEMSKÁ

KONTAKTNÍ INFORMACE


 • IVA HEMSKÁ
 • Sídlo společnosti

  Sukova třída 1556, Pardubice
  (naproti Zimnímu stadionu - budova PSN)

  2. patro (výtahem), vpravo č. dveří 203
 • Telefonní kontakt

  +420 728 944 736
 • ivahkinez@seznam.czMáte dotaz nebo prosbu? Chcete se objednat? Neváhejte mě kontaktovat.

© 2019 Iva Hemská