JSEM NEVIDITELNÝ/Á, PŘEHLÍŽENÝ/Á/, NERESPEKTOVAÝ/Á/.

Zjistila jsem, že dar, s kterým se narodíte a máte jej využívat ve prospěch svůj a druhých, se může stát vaší „Achillovou patou“, pokud je v dětství špatně pochopen a zaměřen.

U typu NEVIDITELNÝ/Á, PŘEHLÍŽENÝ/Á/, NERESPEKTOVANÝ/Á/ se jedná o schopnost pomáhat druhým, cítit jeho potřeby. Veškeré omezení, názory, sebehodnocení jste si vytvořili v dětství. Vaší pravdou se stala přesvědčení, která se spojená s emocemi uzavřela v buněčné paměti těla a na každém kroku se dokazuje, prostřednictvím pozitivních nebo negativních životních událostí. V jakékoli životní oblasti – vztahy, podnikání, finance a zdraví.

Na příběhu těchto lidí je smutné, že se tímto typem  nenarodili (netýká se pouze žen, ale i mnoha mužů), ale stali. Přišli na tento svět s velkou citlivostí a schopností pomáhat druhým. Je to i váš úkol zde na této planetě.

Pravděpodobně jste se narodili do rodiny, kde nebylo možné vymezení sebe sama. Naučili jste se odstupovat od svých potřeb. Citlivost a potřeba harmonických vztahů vám nedovolila prát se za své potřeby a touhy.

O své mladší sourozence jste se bravůrně starali. Pohlídali, když byla potřeba, odvedli do školky, školy, vyzvedli z družiny. Ze všech sil jste rodičům pomáhali. Nedělali zbytečné problémy, neprotestovali. Ve škole jste byli nápomocní, učitelé se na vás mohli spolehnout. Byli jste těmi hodnými děti. A protože potřebujete žít v klidu a lásce, lehce vás přesvědčili o pravdivosti jejich názoru a nepravdivosti vašich potřeb.

A co se děje s vaším životem nyní?

Žijete život podle druhých, vždy ochotní vyhovět svému okolí.

Nedokážete se vymezit, říct: „NE, UŽ DOST, UŽ TO STAČILO, TAKHLE NE! BUDE TO TAKHLE!“

A znovu:

Práci děláte i za druhé.

Nedokážete se finančně ohodnotit.

Neztěžujete si. Okolí nerespektuje vaše požadavky.

Ustupujete ze svých potřeb.

Neumíte se vymezit.

Začínáte být smutní, lítostiví, naštvaní, frustrovaní, bezmocní. Žijete ve strachu a hněvu.

Vztahy se bortí, děti neposlouchají, práce vás nebaví.

Jste unavení, vyťavení. A zanedlouho vám tělo, bolestí určité části upozorní, že takto žít dále nechce. A tak je to pořád dokola.

CHCETE VYKROČIT JINÝM SMĚREM?

STÁT SE VIDITELNÝM, RESPEKTOVANÝM?

SEBEVĚDOMÝM A ÚSPĚŠNÝM?

NAPIŠTE.  ZAVOLEJTE.  OBJEDNEJTE SE.

SE  MNOU  NALEZNETE  ŘEŠENÍ.

Veškeré terapie je možno provést i online.