A to je i můj případ…

Odjakživa mě zajímalo, proč se někomu daří v podnikání, ve vztazích a žije spokojený život. Proč je někdo utrápený, nemocný, ukřivděný nebo dělá práci, která ho nebaví a smůla se mu lepí na paty.

Chtěla jsem přicházet na nové možnosti řešení. Jak se to dá změnit? Co pro to udělat? Jaká jiná cesta je možná? Jaké k tomu máte schopnosti? Čeho se bojíte a proč do toho nejdete?

Rok 2000 byl pro mne zlomový.  Studium numerologie mi otevřelo dveře do mé vysněné reality. V datu narození je otisk naší osobnosti se všemi klady a zápory, schopnostmi a potenciálem.  Dostanete se k sobě, jste na sebe více napojení, vnímáte svou vlastní intuici, jasné vedení.  Poznáte své hranice, svou hodnotu. Transformační numerologií využívám z psychologického hlediska, nejde o žádný výklad budoucnosti.

V roce 2002 jsem opustila stávající a začala se aktivně věnovat tomu, kam mne srdce táhlo od mého dětství.

Můj potenciál (jehož existenci jsem do té doby popírala)) se naplno rozvinul během 3 let studia metody Three In One Concepts – kineziologie One Brain, pod vedením jedné z nejlepší lektorů – Mgr. Miloslavy Rutové.

Mým talentem, schopností je:

Velmi efektivně a rychle změním vaše skutečné, nezpracované emocionální bloky, nefunkční vnitřní přesvědčení o podnikání, financích, vztazích, zdraví… Pracuji na úrovni těla, podvědomí a vědomí.

Mé schopnosti a talenty, metoda  Three In One Concepts – Kineziologie One Brain, svalový test, Transformační numerologie, NLprogramování, Bachova terapie, Access Bars, poznatky z neurovědy, Psychokineziologie, kvantové fyziky a 18 let praxe mi umožní rychle a efektivně pracovat přímo s podvědomým nastavením a buněčnou pamětí těla..

Neradím, ale používám techniky, díky kterým naleznete své vlastní odpovědi a svá vlastní nová řešení pro jakékoli životní situace, neodehrávajících se podle vašich potřeb a přání.

Základem úspěchu rozvoje vaší osobnosti je energetické vyčištění starých emocionálních traumat a brzd. Teprve potom objevíte, co je ve vás samotných.

A díky tomu přijde zdraví, pohoda, nadhled, štěstí, sebevědomí, odhodlání, láska, spokojené vztahy, prosperita, plný potenciál, vědomí a život se začne odvíjet podle vašich potřeb a přání.

Chcete i vy, odhalit své talenty, schopnosti, srovnat všechny vztahy a na svět nahlížet, jako na místo neomezených možností?

Neváhejte a ozvěte se. Se mnou kdykoli, cokoli změníte ve svůj prospěch.

Těším se na setkání s vámi,

Vaše Iva