Nedovolte, aby vás názory druhých  trápily a bránily vám v rozhodování.

I kdyby se názor druhých trefil do toho, jaký jste, stále drží jen jeden dílek celé stavebnice puzzle. Mohou znát vaši přítomnost, ale ne vaši historii, každý krok a zakopnutí, s nímž jste se museli vyrovnat a který vás ovlivnil.

Pro negativního člověka budete vždy špatní, pozitivnímu vždy budete stát za povzbuzení. Povrchním pohledem se stane, že nejzraňovanější lidé jsou mylně vnímáni jako outsideři, ačkoli téměř vždy jsou nejobrněnější a nejsilnější široko daleko – protože co Tě nezabije, to Tě posílí.

“Postoj sám k sobě určuje míru spokojenosti a úspěchu ve všech oblastech životě.”

Každý se narodíte jako originál se specifickými schopnostmi a dary, které máte využívat ve prospěch svůj a všeho okolo nás. Pokud se přijmete takový, jací jste, se všemi klady a zápory, stanete se ochotnějším projevovat zájem o nové možnosti a alternativy.

Představte si na chvíli malé děti. Uvědomte si jejich nadšení, radost, smích. Když spadnou, nic velkého z toho nedělají, hned se zvednou a zase běží dál.

Co kdybyste si ze života, i v dospělosti, brali pouze to, co vyhovuje vám? Spontánně vyjadřovali své emoce? Žili realitu, kterou chcete a vůbec nebrali v potaz, co si o tom myslí ostatní?

Pamatujte si:

Nikdo nemůže znát celou pravdu o vás. Pokud si tedy udělá o vás pohrdavý obrázek, je to jeho problém, ne váš, že si vzdělání nedoplnil a představy nepoopravil. Nezáleží na cizích soudech. Každá lidská duše má právo vyjadřovat se svým vlastním jedinečným způsobem.

Jen vy dobře víte, kdo jste, čím jste prošli, zač stojíte a co je pro vás nejlepší.

Pokud se snažíte vyhovět nárokům druhých, máte v sobě zabudovanou omluvu pro případné selhání, které není na úrovni vědomí. Tuto sabotáž provádíte podvědomě.

Dělat něco pro potěšení někoho jiného je sebezničující. Vaším cílem je zjistit, co chcete vy sami, protože vy to chcete. To vám zajistí úspěch ve všech oblastech života.

NEMŮŽETE NEBO NEVÍTE, JAK NALÉZT SVŮJ CÍL?

NECHÁTE SE ZPOCHYBNIT OKOLÍM?

NAPIŠTE. OZVĚTE SE. OBJEDNEJTE SE.

SE MNOU NALEZNETE ŘEŠENÍ.

Veškeré terapie, je v případě vašeho zájmu možno provést i online