Terapie/koučink v mé poradně funguje na jiném principu než běžná koučinková sezení.

Během života můžeš kdykoli, cokoli změnit ve svůj prospěch.

  • Afirmace  jsou vnitřně vyslovené myšlenky, touhy a přesvědčení, kterými měníme chod událostí ve svůj prospěch či neprospěch.

Proč v mnoha lidech vyvolávají afirmace nepříjemné pocity?  Protože jim v hloubi duše nevěří.

Není výjimkou, že vědomé myšlenky (vámi vysloveny) se ve skutečnosti vůbec neshodují s tím, co je uložené v hloubce našeho podvědomí. To znamená, že ve skutečnosti nevěříte tomu, co chceme..

Postoj, který určuje vaše rozhodování je ten, který je člověk uložen v podvědomí a v buněčné paměti těla (vytvořeno v dětství), nikoliv ten, který vyslovíte nahlas a kterého si jste si plně vědomi.

Náš hodnotící systém vzniká v dětství. Od početí cca do 7 let si vytvoříte zhruba 70% názorů na vše okolo vás, na základě toho, co vidíte, slyšíte, cítíte.

A další hodnocení si vytváříte na základě již vytvořených hodnocení. V dospělosti se divíte, že nemůžete uchopit život dle vlastních přání a když uchopíte, tak posléze zjistíte, že jste opět nespokojení, naštvaní, frustrovaní… a je to pořád dokola..

Celý život se vám pouze dokazují přesvědčení (hodnocení), která jste si tenkrát vytvořili na téma vztah, sebehodnocení, prosperita, sebevědomí, krása… atd.

Pokud někomu nesedí afirmace (jakákoli), zkuste před ní dát:

  • „Mohu si dovolit + afirmace „

Například.:

  • „Jsem úspěšný(á) a bohatý(á)“
  •  „Mohu si dovolit, být úspěšná(ý) a bohatá(ý) „

Afirmace si upravte  podle sebe, používejte slova, která ve vás probudí pozitivní náladu a vykouzlí úsměv. Afirmace napište a vystavte doma na viditelné místo, kde je uvidíte několikrát denně. Některé určitě brzy budete znát nazpaměť.

Ano, tak dlouho jste žili v přesvědčení druhých, až jste zapomněli na možnost, volit si svůj průběh života. Po určité době zkuste původní znění afirmace. Pokud je vše v pohodě, tak  blahopřeji k velkému vnitřnímu posunu  Iva

Veškeré terapie, je v případě vašeho zájmu, možno provést i online.

Neváhejte a objednejte se.  Se mnou kdykoli, cokoli změníte ve svůj prospěch.