IVA HEMSKÁ

RECENZE


 

Už jste nám pomohla s naším pejskem a znovu super pomoc. Lenka Pardubice

Naše šestiletá kočička měla problémy s ledvinami,
před měsícem jak byly ty velké mrazy, tak asi někde uvízla, vymrzla, byla dehydratovaná a musela být 5 dní na veterině, byla apatická, nejedla..., přestaly ji fungovat ledviny, dali nám ji dohromady s tím, že nevědí nakolik se funkce ledvin obnovila...,
méně jedla, byla zesláblá, plachá, ven vůbec nechodila,přišla mi i hodně vystresovaná(máme od loňského léta pejska)
4 dny po terapii kočička ZAČALA CHODIT VEN, VÍCE BAŠTÍ A CELKOVĚ JE KLIDNĚJŠÍ ..

super!děkujeme! Lenka

Skvělá práce Hana

Dobrý den Ivo, děkuji za Vaši skvělou práci. Poprvé jsem se s Vámi (a tím i s kineziologií) setkala před třemi lety a od té doby nedám na kineziologii dopustit.Tenkrát jsem prožívala velmi náročné období, měla jsem problémy se spánkem,  výkyvy nálad, i tělo mě zlobilo, zkrátka život naruby.Už po první návštěvě u Vás jsem se cítila mnohem lépe, dodnes si pamatuji, jak jsem asi po měsíci začala spát celou noc, připadalo mi to jako zázrak.Nemohla jsem uvěřit, že spojení  kineziologie a koučinku je tak rychlé a účinné v tolika směrech. Od té doby se mnohé změnilo k lepšímu, cítím se skvěle Vaší zásluhou! Když dnes vidím někoho, kdo má jakékoliv problémy, doporučuji kineziologii ve Vašem podání. Takže ještě jednou velké DÍKY za Vaši pomoc a vřelý přístup!!!

Špatný prospěch, zlobení ve škole- Nikola

děkuji za pomoc  , včera jsem byla ve škole na konzultaci o prospěchu našeho Dana a paní učitelka říkala, jak se Dan zlepšil, hlásí se, je aktivní v hodinách, nezlobí :-), tak jsem moc ráda a děkuji za Rodičovskou terapii. A budu upřimná, moc jsem tomu nevěřila. Do teď nic  nepomáhalo. Doporučuji všem, co řeší problémy svých dětí, jak s chováním, tak v učení...

I já děkuji  Andy

Jednou je líp, jindy zase hůř-znáte to. Loňské září jsem zažila onen pád, spousta věcí se vyvinula v můj neprospěc, unavená jsem usínala i vstávala. Ztrácela jsem sama sebe a mé chování k nejbližším nebylo nejvhodnější... Jednou jsem  usedla k počítači a úplnou náhodou jsem klikla na stránky paní Hemské. Zmobilizovala síly a zavolala... Mám za sebou 3 návštěvy a s obrovskou radostí konstatuji, že jsem zcela jiný člověk. Pod vedením skvělé paní Hemské jsem nejdřive vyřešila akutní a nejpalčivější problémy. A s její pomocí na sobě pracuji dál. Získala jsem nadhled, sebevědomí, vnitřní klid... Makám na sobě jak při jednotlivých terapiích a koučinku, tak mezi nimi. A stále mne napadají další a další oblasti, ve kterých se chci posunout. Takže i já posílám velké poděkování. Paní Hemská, moc se těším na další spolupráci a opravdu moc děkuji. A.

Jsem velmi spokojená  Lenka

Milá Ivo, touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat. Za setkání s Vámi a následnou spolupráci jsem moc vděčná. Sama bych nikdy nedokázala uvidět, pochopit a přijmout to, co jste mi objasnila Vy. Máte velký dar a bohaté zkušenosti. Jste profesionál. Přišla jsem k Vám jako nejistá, téměř vyčerpaná, matka malého kluka, který prostě "nezapadal". Po spolupráci s Vámi  u nás nastal velký obrat. Obrovský! Viditelný! Radostný a živelný! Naše dítě je zase dítětem a já spokojenou mámou. Za Vaši pomoc velmi děkuji, je tolik prospěšná. Kontakt s Vámi bych doporučila každému, kdo hledá.  Ivo, děkuji Vám a přeji krásné dny. Lenka Georgievová

..diky svému trápeni jsem potkala anděla – Jana Klimešová

 ...a skvělou kamarádku...díky za to.. Jana

Děkujeme za holčičku - Milena
 
Dobrý den Ivo, moc Vám děkuji za loňskou podporu při problému s otěhotněním a pomoc s uvědoměním si a s vyladěním pár věcí. Pošlu vám pár fotek našeho novopečeného rozmnoženého rodinného štěstí, které vzápětí následovalo a v září se narodilo. :-)
Holčička se je zdravá, moc krásná a šikovná.
Děkujeme Vám a mějte se taky tak hezky jako my :-)
 

Seminář splnil, co jsem chtěla -  Klára

 Před seminářem mě nejvíce mě tížila samota a pocit osamění. Pořád jsem si v hlavě převracela proč, co jak a kde atd. Díky semináři jsem si uvědomila, že za spoustou mých trápení je můj strach. Strach z čehokoliv co přijde, co se stalo, co má přijít atd. Díky Vám jsem si to uvědomila a začala jsem na tom pracovat. Upřímně po semináři jsem hodila všechny své strachy za hlavu a dělám co chci. Najednou jsem přestala mít strach dělat věci sama, třeba jít sama ven mezi lidi, nebo jít sama plavat nebo strach ze seznámení. Musím se přiznat, že od semináře jsem udělala spoustu věcí, které bych se předtím bála udělat :-D nebo jen na mě pomyslet.  Díky Vám už vím, kde je zakopaný pes a začala jsem na něm pracovat.

Děkuji - Sabina

Seminář mě nabil novou energií - Olina Dlouho před tím než jsem se na seminář přihlásila jsem řešila spoustu věcí jako práci, vztahy na pracovišti, vztahy doma nebo vztahy s muži. A pořád jsem si říkala, že s tím musím něco udělat, ale abych řekla pravdu neměla jsem žádný správný impuls. Řekla bych, že pozvánka na seminář ke mně přiletěla v tu správnou chvíli.


Byla jsem jistá, že Vámi vedený seminář bude znamenat fajn sobotu a spoustu informací. Což se splnilo dokonale. Když jsem jela na seminář, tak jsem pořád přemýšlela co tam vlastně budu řešit. Ne že bych neměla žádné problémy, ale protože jsem jich právě měla mnoho a nevěděla jsem z které strany mám začít. Nejvíc mě tížily vztahy v rodině a jejich očekávání vůči mě. Nakonec jsem celé své okolí, které má na mě vysoké nároky a které mi pořád něco vyčítá hodila za hlavu a řekla si, že musím řešit hlavně sebe.
 

Jedno velké díky - Eli

Milá Ivo, byla jsem u vás víc jak před rokem a byl to hrozně silný zážitek. Když se mi ty negativní věci vrací, tak si vždy vzpomenu a je mi hned lépe. Chci moc poděkovat,že jste mi  otevřela oči a díky tarapii mohu plno věcí uchopit . Ty rodinné vzorce jsou pravdivé a pracuji na tom, každý den abych tu linii upravila tak, aby mé dcery mohly říct byly jsme šťastné. Jedno velké díky.

Stydlivost a nedostatek sebevědomí - Karolína

 Nyní : sebevědomí šlo nahoru už po 2 týdnech. Dříve : při zátěži ve škole mne bolela hlava, musela jsem si vzít ibalgin. Dále nesnesitelná bolest za krkem a silné zažívací problémy. Minimálně jsem jedla a zvracela. Nyní : ustoupily bolesti a nejsou ani pocity na zvracení.

Ve škole jsem se stala členkou pracovní skupiny. Zlepšila se má prezentace. Už na první schůzce jsem byla aktivní, nebála se prezentovat své názory.

Dřív bych seděla jako pecka a při své prezentaci zčervenala. Teď jsem si prezentaci užívala i bez staženého krku :-) Těším se na změny po další terapii 

Synovo zadrhávání v řeči - Šárka

Po terapii u vás se můj pohled na syna se hodně změnil. Dříve jsem ho vnímala jako uťápnutého, aby se mu nikdo nesmál a litovala jsem ho. Dělalo mi problém vzít ho jako sebevědomého, šikovného.

Po první terapii je syn sebejistější, velmi dobře se s ním domluvím. Dříve se hodně vztekal.

Zadrhávání je daleko slabší než bylo před terapií. Je trpělivější, hned nevybouchne.

U vás jsem pochopila souvislosti mezi synovým zadrháváním a mým vnímání.

Děkuji za vnučku - Žaneta

Ahoj Ivo, moc Vám děkuji za pomoc mé vnučce, která se za 3 měsíce dokázala zbavit traumat a doslova rozsvítit. Bez Vaší pomocí by to, takhle lehce nezvládla. Svět je opravdu krásnější, když víme, že v něm chodívá člověk jako vy. Ž.

Jsem nad věcí - Blanka

Včera jsem měla s manželem šeredný výstup. Ani srdce se mi nezachvělo a ani mě nepíchalo a nebolelo. Dřívebych se hroutila. Děkuji, je to pro mne velký posun. Už vím, že vše mohu zvládnout a to je pro mne důležité.

Paní Hemská děkuji  - A.K.

návštěva u Vás mě moc pomohla, děkuji za váš přístup. Můj život se výrazně zlepšil. 

Super jízda po semináři – Alena

Do pohybu od semináře(po 14 dnech) se dalo : Vnitřní zloba, co byla pozvolna odchází, přestávám se zaobírat tím, co bylo, co nemohu teďkom změnit a soustředím se na to, co je.

Přineslo mi : Mám lepší vztah s nevěstou, velmi se mi zlepšil vztah s prostřední dcerou a začíná mi to nosit peníze do firmy. Na účet mi přišla velká částka od neplatičů, které mi už dlouho dluží .

Nestačím se divit, jak se rychle všechno uvolňuje a jak to spolu souvisí (myslím zlobu a peníze).

Zhodnocení spolupráce - Martina

Milá Ivo, byla jsem dnes u tebe po čtvrté. A vím, že je to opravdu o hlavě a našich kódech z dětství. Dnes se cítím klidná, spokojená a hlavně lehká. Protože jsem mnoho pochopila. Spolupráce s tebou si velmi vážím a jsem za ni ráda. A výsledky jsou patrné a hlavně nezvratné, protože to co si uvědomíme, už nezapomeneme. Jsem ráda, že jsi mi ukázala cestu sama k sobě. Děkuji a přeji hodně zdaru ve tvé činnosti. 

Děkuji za vyřešení problémů u vnuka - Marie

Dobrý den,  chci vám poděkovat za vše, co jste udělala pro mého vnuka Radka. Jsme Vám vděčni. Přeji vám do nového roku vše nejlepší.

Život je opět krásný - Jarmila

Díky Tobě se cítím svobodně a miluji život. Štěstí, láska a hlavně zdraví jsou se mnou každou vteřinu a já jsem za to vděčná. Moc děkuji!!!! 

Velká úleva se synem - Zdena

Dobrý den paní Hemská, moc, moc děkuji za pomoc. Nevím, jak to děláte, ale 14 dnů po terapii byl jako vyměněný. Ve škole se to zlepšilo a cítil se lépe. Nevěřila bych, že to funguje tak rychle. Je to super. :-)

Doporučuji všem, kdo máte problémy s dětmi s učením, chováním apod.

Ivo, musím ti poděkovat! - Tereza

Nevím a asi není úplně potřeba vědět co přesně pomohlo, ale cítím se o dost líp..něco "secvaklo" a děkuji ti za všechno co jsi se mnou ve středu probrala...a provedla:-))

 Musím říct, že mě Terapie- koučink (spojení Kineziologie One Brain, NLlprogramování. Numerologie. a Bach.terapie).  zaujaly a chtěla bych se něco naučit, protože se ti povedlo něco, co se mě léta drželo a ze všech možných úhlů probrané to nechtělo povolit..za to teď jo!! Začla jsem vnímat svoje tělo s láskou! Snad prvně mám o něj i chvilkama jakoby strach..to jsem neměla, proto jsem byla takový kamikadze a teď leta tělo opomíjela..těžko se mi to popisuje, ale jasně cítím, že je něco jinak a za to obrovské díky!!!  Těším se za tebou příště!

Poděkování - Jana

Každý z nás se někdy ocitne v situaci, kterou by nikomu nepřál a sám neví jak z ní. Musím moc poděkovat paní Ivě, která mě díky své pozitivitě, profesionalitě a milému přístupu pomohla, jak nikdo jiný. Od doby, kdy jsem se s Vámi setkávala vidím "věci" jinak a řídím se tím, co jste mi řekla: " Všechno, co se nám děje, má nějaký smysl...." Nyní mé manželství funguje úžasně. Děkuji Vám za to, že jsem Vás mohla poznat a přeji Vám mnoho spokojených lidiček jako jsem já. 

SLUNCE V DUŠI - Andrea

Ivo děkuji, po návštěvě u tebe se opět cítím jako znovuzrozená a díky tobě zase sebejistá a vyrovnaná. Kdybych měla popsat jak moc pozitivně na mě návštěva u tebe zapůsobila, popsala bych spoustu stran. Našla jsem ale citát , který vše perfektně vystihne " ŠTĚSTÍ TVÉHO ŽIVOTA ZAVISÍ NA DRUHU TVÝCH MYŠLENEK " a já ti Ivo děkuji, že jsi mé myšlenky poslala tím šťastným směrem. 

Konečně klidné noci - Monika
Dobrý den Ivanko,
tak píši jak jsme na tom po Rodičovské terapii a po dobrání bachovek. Kapky jsme s kluky  brali poctivě a dokonce je i kolikrát sami vyžadovali.
Snažila jsem se na to nemyslet a nějak nás nesledovat. Nejdřív bylo vidět ,že Vojta můj mladší syn už klidně spinká. Už žádný pláč a noční návštěvy u mě. Děsy jsou pryč. Pokud se teď vzbudí ,tak se jen slovně ujistí že jsem tam taky a rozsvítí si lampičku. Spinká dál. Jsem moc ráda že se mu ulevilo a už se nebojí.
 
A teď já ..u mě je také velká změna. Cítím velkou úlevu vnitřně, žádný tlak a strach už nepociťuji. Když mi manžel volá že se zdrží nebo mi nebere hned telefon, tak jsem se přistihla že dokážu na to přestat myslet a můžu dělat jiné věci. To dřív nešlo. Pořád mě to svazovalo a myšlenky byli pouze u toho jestli je v pořádku a tak. Stejné je to i u zbytku rodiny. Zvládla jsem v pohodě i výlet syna ze školou.
 
Ivanko a to jen díky Vám :-) moc Vám děkuji za milé přijetí a pochopení.  Monika

 

IVA HEMSKÁ

KONTAKTNÍ INFORMACE


 • IVA HEMSKÁ
 • Sídlo společnosti

  Sukova třída 1556, Pardubice
  (naproti Zimnímu stadionu - budova PSN)

  2. patro (výtahem), vpravo č. dveří 203
 • Telefonní kontakt

  +420 728 944 736
 • ivahkinez@seznam.czMáte dotaz nebo prosbu? Chcete se objednat? Neváhejte mě kontaktovat.

© 2019 Iva Hemská