Člověk potřebuje ujistit a postrčit, aby mohl dosáhnout ke hvězdám.”

„Měla tu čest nechat se vést při telefonické konzultaci od Iva Hemská na téma Transformace osobnosti – téma Podnikání a kariéra.

Službu jsem si vybrala hlavně proto, že jsem potřebovala pohled z venku na to, proč přešlapuji na místě. S Ivou jsem řešila moje aktuální zaseknutí mezi mým kreativním já a mateřskou rolí. Pěkně jsme to rozebraly a srovnaly.

Rozhodně by mne nenapadlo, čeho všeho se dotkneme.

Iva je velmi zkušená a během prvních pár minut mě měla přečtenou. Pracuje i na základě data narození. To pro mne bylo nové, nikdy jsem numenorologickým metodám nepřikládala váhu. Ale sedělo to naprosto přesně a díky tomu jsme se mohly odrazit k hlavnímu problému.

Dodala mi odvahu k tomu přijmout, že ke spokojenému životu potřebuju primárně tvořit. Dotkly jsme se i prožívání a emocí a rozklíčovaly, že ke mně opravdu patří všechno to boží a wow!   Rozpustily jsme i blok v dětství, až mě to trochu rozplakalo.

Byla jsem ale zvědavá, jak dlouho mi výsledek našeho sezení vydrží. Je to už víc jak 3 týdny a změna je fakt usazená a dokážu to i normálně lidem říct, jak to mám a vážně tomu věřím. Navíc mi Iva poslala Bachovky přímo na míru, takže jedno s druhým se krásně doplňuje. Cítím se zas o pár kroků dál na cestě.

Moc děkuji za úžasnou zkušenost. Bylo to velmi komplexní.”

Markéta Lillien M.

„Uzdrav problémy svého dítěte skrze sebe sama.”

„Ráda bych sdílela svůj příběh. Na začátku stál můj výbuch vzteku nad synem a jeho postojem k přípravě na přijímací zkoušky na gymnázium.

Měla jsem to štěstí, že jsem byla k Ivě objednaná a tento incident se stal den před naší terapií, což byla náhoda. Proč jsem vlastně vybuchla? Vždyť se nic tak hrozného nestalo… Jen mu to moc nešlo a neměl zájem…. Jenže já jsem měla pocit, jako bych odtlačila celý vagón s uhlím.

Všechny své pocity a dojmy jsem na Ivu vychrlila a začly jsme pracovat. To, co na Ivě opravdu oceňuji, je jednak její životní zkušenost a nadhled, ale také schopnost vidět pod povrch událostí, nebo chcete-li za oponu.

Iva mi při terapii ukázala, jak synovo chování souvisí se mnou, s mým hezky schovaným dětským incidentem, který je pro mě dnes jako dospělou ženu opravdu velmi úsměvný.

Tehdy v 7 letech však nebyl a já jsem tuto úsměvnou událost nedokázala zdravě zpracovat a přijmout. Tak jsem si jako 7letá holka k této události vytvořila určitý názor a s tím jsem pokračovala ve svém životě. Jenže tenhle názor byl jako malý chybný program, který mě neustále poháněl. Pracoval opravdu tiše, nevšimnula jsem si, nevěděla jsem o něm. Nejdříve mě poháněl jako žákyni základní školy, pak jako pilnou studentku střední školy a nakonec jako vysokoškolačku. Po škole se chybný program zjevoval v partnerských vztazích, s kolegy a když jsem se stala mámou, tak i ve vztahu s dětmi.

Až do doby, kdy jsem vybuchla kvůli přípravě na přijímačky jsem o svém chybném programu neměla ani tušení. Až Iva na něj hezký posvítila.

Výsledkem celé práce s Ivou je značná úleva pro mě, už nevědomě nemusím naplňovat svůj chybný program, tím netlačím na syna, ani na ostatní. Syn se tak najednou ‘sám od sebe změnil’. Přišla jsem řešit syna, ale jádro problému přesahovalo do všech sfér mého života.

Obrovským bonusem pro mě také bylo jaké hlubší poznání synova myšlení. Iva mi skrze numerologii a také obrázky ukázala, jak funguje moje myšlení a jak mého syna. Aby on uspěl, potřebuji také pochopit, že jeho mozek zpracovává informace jinak než já a hlavně se k informacím jinak dostává.

Skrze toto pochopení se mi se synem lépe pracuje, když udělá chybu, stačí mu ukázat svůj postup a on už si vše sám zpracuje a umí si poradit. Zpozorovala jsem, že chyby, které dělal, už má opravené (tím myslím systémové chyby) a můžeme nacházet nová místa, kde potřebuje posílit.

Tato terapie byla určena pro mého syna, aby se mu lépe učilo. Pracovaly jsme však se mnou, tedy skrze mě, a změnou mých nevědomých přesvědčení.

Výsledek se dostavil a věřím, že ještě také dosedne do spousty dalších detailů a drobností.

Tato terapie byla jako chytit více much jednou ranou!

Adélka

„Každý z nás se někdy ocitne v situaci, kterou by nikomu nepřál a sám neví jak z ní.”

„Musím moc poděkovat paní Ivě, která mě díky své pozitivitě, profesionalitě a milému přístupu pomohla, jak nikdo jiný. Od doby, kdy jsem se s Vámi setkávala, vidím „věci“ jinak a řídím se tím, co jste mi řekla: “ Všechno, co se nám děje, má nějaký smysl….“ Nyní mé manželství funguje úžasně.

Děkuji Vám za to, že jsem Vás mohla poznat a přeji Vám mnoho spokojených lidiček, jako jsem já.”

Jana 

„Děkuji.”

„Ahoj Ivo,

moc Vám děkuji za pomoc mé vnučce, která se za 3 měsíce dokázala zbavit traumat a doslova rozsvítit. Bez Vaší pomocí by to, ale takhle lehce nezvládla. Svět je opravdu krásnější, když víme, že v něm chodívá člověk jako vy.”

Žeňa

„Milá Ivo, touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat.” 

„Za setkání s Vámi a následnou spolupráci jsem moc vděčná. Sama bych nikdy nedokázala uvidět, pochopit a přijmout to, co jste mi objasnila Vy. Máte velký dar a bohaté zkušenosti. Jste profesionál.

Přišla jsem k Vám jako nejistá, téměř vyčerpaná, matka malého kluka, který prostě “nezapadal”. Po spolupráci s Vámi a také díky Bachovým esencím u nás nastal velký obrat. Obrovský! Viditelný! Radostný a živelný!

Naše dítě je zase dítětem a já spokojenou mámou. Za Vaši pomoc velmi děkuji, je tolik prospěšná. Kontakt s Vámi bych doporučila každému, kdo hledá či váhá a v srdci ví, že chce víc než se nechat vmanipulovat do obvyklého školského, lékařského či podobného systému, což není dobrá první volba, zvláště nejde-li o život jako takový. Ivo, děkuji Vám a přeji krásné dny.”

Lenka 

„Dobrý den Ivo, děkuji za Vaši skvělou práci.”

„Poprvé jsem se s Vámi (a tím i s kineziologií) setkala před třemi lety a od té doby nedám na kineziologii dopustit. Tenkrát jsem prožívala velmi náročné období, měla jsem problémy se spánkem, výkyvy nálad, i tělo mě zlobilo, zkrátka život naruby.

Už po první návštěvě u Vás jsem se cítila mnohem lépe, dodnes si pamatuji, jak jsem asi po měsíci začala spát celou noc, připadalo mi to jako zázrak. Nemohla jsem uvěřit, že spojení kineziologie a koučinku je tak rychlé a účinné v tolika směrech.

Od té doby se mnohé změnilo k lepšímu, cítím se skvěle Vaší zásluhou! Když dnes vidím někoho, kdo má jakékoliv problémy, doporučuji kineziologii ve Vašem podání. Takže ještě jednou velké DÍKY za Vaši pomoc a vřelý přístup!”

Skvělá práce,

Hana 

„Každému doporučuji.”

„Paní  Hemská, děkuji. U Haničky vidím pokrok hlavně v tom, že nám skoro vymizely scény, kdy ona se pro mě z nepochopitelného důvodu rozbrečela a dostala do stavu, kdy nebyla schopna přestat.

Kdybych to měla přirovnat na stupnici, tak jsme začínaly na 10 a teď jsme tak na 2.

Dále se méně budí v noci, kdy taky se budila skoro každou noc s brekem, že chce čůrat a opět se dostala do stavu, kdy se nemohla uklidnit. Opět stupnice na začátku 10 teď 3.

Polevilo i zlostné chování, kdy se začala vztekat kvůli maličkostem. Stupnice 9 teď 3. Novinkou je, že jsme konečně obě děti přesunuli do dětského pokoje, noci proběhly v klidu dokonce usnuly bez mojí přítomnosti.

Moc vám děkuji za pomoc, už jsem nevěděla kudy kam. Doporučuji Každému, kdo má starosti s dětmi.”

Marie

Iva má jeden velký dar, a to při spolupráci otevřít obzory.”

„Její výjimečná vlastnost je, že  mezi slovy řekne něco, co Vám otevře oči, uvidíte jiné možnosti, jiné cesty, jak dojít k cíli.

Dokonce při posledním sezení mi ukázala, jak  jinak nastavit své cíle v práci. Líbí se mi její kreativita a jednoduchost práce. Žádné složitosti, ve kterých se ztratíte. Jasně a jednoduše k přímo k cíli.”

 Díky za to.“

Adéla T.

„Vřele doporučuji všem. Paní Hemská mi naprosto změnila život.”

„Přišla jsem k ní, zablokovaná vším možným, trpěla jsem nespavostí a byla jsem velmi negativní.

Již po první návštěvě jsem okamžitě cítila ten obrovský rozdíl. Ihned mi skončily problémy se spánkem. Je mi lehko a s partnerem nám to výborně klape. Dostala jsem úplně nový život, plný štěstí, lásky a harmonie.

Je to neuvěřitelné. Paní Hemskou platit zlatem. Je to anděl to nejdůležitější je, začít u sebe. Pak přijdou změny. Jsem šťastná.”

                                                                                                                   JO-JO

Úzkosti a strachy jsou pryč.

Ivo, chtěl bych ti ještě jednou poděkovat za sezení, bylo to skvělé, cítím se dobře. Ty strachy, úzkosti vůbec nemám …

Pokud na těle cítím něco (bušení srdce apod.), tak to teď s klidem sleduji a nedostává mě to …

Láďa

Vřele doporučuji, paní Hemská je opravdu báječná.”

„Zvládne odkrýt každý možný blok, o kterém nemáte ani ponětí. Najednou se Vám mnohé objasní. Dá Vám odpovědi, po kterých sami neúspěšně pátráte. Změní se vaše obzory. Zbourá zbytečné mantinely. Otevře oči i srdce.

Psycholog jen naslouchá, psychiatr napíše návykové léky a kruh se uzavírá. Ale kineziologie One Brain je čas jen pro Vás, ušitý na míru. Vše se zharmonizuje a ŘEŠÍ.

Je důležité řešit sám sebe a neubližovat tím ostatním. Se vším, s čím jsem k paní Hemská šla, jsme vyřešily.  Netrpím nespavostí, úzkostí a mám zdravé sebevědomí. Bez žádných prášků.

Změnil se mi život. Neinvestovala jsem nikdy do ničeho jiného, nezkoušela jsem od všeho něco, ale vsadila jsem přímo na tuto kartu a opravdu vidím výsledky, jsem nadšená.”                                                                                                                                                                             

                                                                                                           Alena 

Když jsem zahlédla Ivinu nabídku na transformaci osobnosti v partnerské oblasti, bez váhání jsem odepsala.”

„Pak mi začal v hlavě hlodat červík – co chci řešit, vždyť my žádné problémy nemáme – máme se rádi, nehádáme se…

Naštěstí je mé podvědomí rychlejší než hlava. Konzultace probíhala telefonicky. Hned po pár větách jsem věděla, že jsem správně. Iva je nesmírně empatická a rozhovor s ní byl velice příjemný.

Díky numerologii, její intuici a schopnostem (a asi je toho víc, nedokážu pojmenovat všechny metody, které má Iva ve svém repertoáru) jsme rozkryly události v mé minulosti, které spouštěly hodně negativních scénářů. Jako bych se zadupávala do země. Jsem přesvědčená, že sama bych na to nikdy nepřišla. I když teď najednou mi to dává celé hluboký smysl. To až Iva na to posvítila z jiného úhlu a puzzle se samo složilo  Duše se tetelila. AHA momenty tento týden vyskakovaly, jako když se po dlouhé dovolené připojíte k wifi.

Ale není to jen o pocitech a uvědoměních, všechno se projevuje i v realitě. Třeba teď sedím celý večer u počítače, dělám si svoje věci a muž mi chodí dolévat víno a nosí sýry k zakousnutí (během toho, co udělal dětem večeři a uložil je do postýlek).

V profesní oblasti mi Iva schválila můj směr cesty, poradila jak po této cestě jít a na co si mám dát pozor, vzhledem k mojí povaze a schopnostem.

Na poště jsou ještě Bachovy esence. Ale i bez nich “to funguje”. Cítím se teď mnohem víc žensky a klidnější.

Ivo, moc děkuji! Už vím, na koho se obrátit, až mi to zase bude někde drhnout.”

Lenka K.

Děkuji za snadnější kakání u mého malého miláčka” 🙂

„Díky Vám se u našeho tříletého prcka zlepšilo chození na záchod. Dříve chodil na velkou jednou za 3-4dny.

Po prvním sezení jednou za den, max za 2 dny. Určitě je to také díky úpravě stravy a jiných návyků, ale psychická stránka věci (rodičů) je velice důležitá . . . moc děkuji.”

                                                                                                                                                                          Eva

Děkujeme za holčičku.”

„Dobrý den Ivo, moc Vám děkuji za loňskou podporu při problému s otěhotněním a pomoc s uvědoměním si a s vyladěním pár věcí. Pošlu vám pár fotek našeho novopečeného rozmnoženého rodinného štěstí, které vzápětí následovalo a v září se narodilo.

Holčička se je zdravá, moc krásná a šikovná.

Děkujeme Vám a mějte se taky tak hezky jako my.”

                                                                                                                                                                        Milena

I já děkuji.”

„Jednou je líp, jindy zase hůř-znáte to. Loňské září jsem zažila onen pád, spousta věcí se vyvinula v můj neprospěch, unavená jsem usínala i vstávala.

Ztrácela jsem sama sebe a mé chování k nejbližším nebylo nejvhodnější… Jednou jsem usedla k počítači a úplnou náhodou jsem klikla na stránky paní Hemské. Zmobilizovala síly a zavolala…

Mám za sebou tři návštěvy a s obrovskou radostí konstatuji, že jsem zcela jiný člověk. Pod vedením skvělé paní Hemské jsem nejdříve vyřešila akutní a nejpalčivější problémy.

A s její pomocí na sobě pracuji dál. Získala jsem nadhled, sebevědomí, vnitřní klid… Makám na sobě, jak při jednotlivých terapiích a koučinku, tak mezi nimi. A stále mne napadají další a další oblasti, ve kterých se chci posunout. Takže i já posílám velké poděkování. Paní Hemská, moc se těším na další spolupráci a opravdu moc děkuji.”

                                                                                                                                                                             Andy

Synovo zadrhávání v řeči.”

„Po terapii u vás se můj pohled na syna se hodně změnil. Dříve jsem ho vnímala jako uťápnutého, aby se mu nikdo nesmál a litovala jsem ho. Dělalo mi problém vzít ho jako sebevědomého, šikovného.

Po první terapii je syn sebejistější, velmi dobře se s ním domluvím. Dříve se hodně vztekal.

Zadrhávání je daleko slabší, než bylo před terapií. Je trpělivější, hned nevybouchne.

U vás jsem pochopila souvislosti mezi synovým zadrháváním a mým vnímání jeho.”

                                                                                                                                                                            Šárka

Velká úleva se synem.”

„Dobrý den paní Hemská, moc, moc děkuji za pomoc. Nevím, jak to děláte, ale 14 dnů po terapii byl jako vyměněný. Ve škole se to zlepšilo a cítil se lépe. Nevěřila bych, že to funguje tak rychle. Je to super. 🙂

Doporučuji všem, kdo máte problémy s dětmi s učením, chováním apod.”

                                                                                                                                                                           Zdena

Konečně klidné noci.”

„Dobrý den Ivanko, tak píši, jak jsme na tom po Transformační terapii – problémy dětí a po dobrání Bachovek. Kapky jsme s kluky po terapii brali poctivě, a dokonce je i kolikrát sami vyžadovali.

Snažila jsem se na to nemyslet a nějak nás nesledovat. Nejdřív bylo vidět, že Vojta můj mladší syn už klidně spinká. Už žádný pláč a noční návštěvy u mě. Děsy jsou pryč. Pokud se teď vzbudí, tak se jen slovně ujistí že jsem tam taky a rozsvítí si lampičku. Spinká dál. Jsem moc ráda že se mu ulevilo a už se nebojí.

A teď já ..u mě je také velká změna. Cítím velkou úlevu vnitřně, žádný tlak a strach už nepociťuji.

Když mi manžel volá že se zdrží nebo mi nebere hned telefon, tak jsem se přistihla že dokážu na to přestat myslet a můžu dělat jiné věci. To dřív nešlo. Pořád mě to svazovalo a myšlenky byli pouze u toho, jestli je v pořádku a tak. Stejné je to i u zbytku rodiny. Zvládla jsem v pohodě i výlet syna že školou.

Ivanko, a to jen díky Vám 🙂 moc Vám děkuji za milé přijetí a pochopení.”

                                                                                                                                                                        Monika

Děkuji za úžasnou sobotu.”

Dobré den Ivo,

„V první řadě bych Vám ráda poděkovala za úžasnou sobotu, pro mě byl seminář docela náročný, ale zároveň mě nabil novou energií do dalších dnů.

Dlouho před tím, než jsem se na seminář přihlásila jsem řešila spoustu věcí jako práci, vztahy na pracovišti, vztahy doma nebo vztahy s muži. A pořád jsem si říkala, že s tím musím něco udělat, ale abych řekla pravdu neměla jsem žádný správný impuls. Řekla bych, že pozvánka na seminář ke mně přiletěla v tu správnou chvíli a pro mě to byl takový impuls, že konečně nastala doba něco začít dělat, a ne o tom jen uvažovat.

Přiznám se, že od semináře jsem neměla vesměs žádná očekávání, čím jsem si však byla jistá, že Vámi vedený seminář bude znamenat fajn sobotu a spoustu informací. Což se splnilo dokonale, navíc jsem poznala spoustu nových lidí a ačkoliv velmi nerada mluvím o svých problémech před cizími lidmi, tak tam mi to nevadilo a mluvilo se mi docela snadno.

Když jsem jela na seminář, tak jsem pořád přemýšlela, co tam vlastně budu řešit. Ne že bych neměla žádné problémy, ale protože jsem jich právě měla mnoho a nevěděla jsem z které strany mám začít. Nejvíc mě tížily vztahy v rodině a jejich očekávání vůči mně. Nakonec jsem celé své okolí, které má na mě vysoké nároky a které mi pořád něco vyčítá hodila za hlavu a řekla si, že musím řešit hlavně sebe.

Nejvíce mě tížila samota a pocit osamění. Pořád jsem si v hlavě převracela proč, co jak a kde atd. Díky semináři jsem si uvědomila, že za spoustou mých trápení je můj strach. Strach z čehokoli co přijde, co se stalo, co má přijít atd. Díky Vám jsem si to uvědomila a začala jsem na tom pracovat. Upřímně po semináři jsem hodila všechny své strachy za hlavu a dělám co chci. Najednou jsem přestala mít strach dělat věci sama, třeba jít sama ven mezi lidi, nebo jít sama plavat nebo strach ze seznámení. Musím se přiznat, že od semináře jsem udělala spoustu věcí, které bych se předtím bála udělat 😀 nebo jen na mě pomyslet.

Díky Vám už vím, kde je zakopaný pes a začala jsem na něm pracovat.

Moc děkuji.”

Klára

Celý můj život se dal do pohybu.”

„Dobrý den, paní Hemská,
než jsem k vám přišla, měla jsem pocit, že se hledám, že vlastně nevím, co chci a potřebuji řešit, byla jsem nerozhodná, nevěřila si. Byla jsem nově v nové práci, která mě neuspokojila, ba naopak, s novou kolegyní jsem si nesedla… ale protože jsem se bála odejít (dokud nenajdu něco jiného) zůstávala jsem a byla plna úzkosti a strachů, v noci jsem nespala… a poté nastal den D, kdy jsem Vás navštívila – zvolila jsem Kineziologii, terapii Access Bars, Bachovu terapii, numerologii.

Už první okamžiky s Vámi pro mě byly velmi uklidňující, najednou jsem věděla, že to „rozmotáme“. Začala jsem povídat, vy si jen psala… a najednou bylo jasné, co budeme řešit. Nejprve jsme odstranily pomocí kineziologie první bloky (vyčistily jsme téma) a pak jsem lehla na lehátko a začaly se dít věci.

Najednou se mi objevovaly obrázky, které mi jasně ukazovaly, že mám odejít a hledat dál a ukazovaly se i obrázky, kdy jsem viděla sebe sama v situacích, kdy nastupuju do nové práce, podávám si ruce s novým šéfem (byl to muž..do té doby byly moje vedoucí vždy ženy), tělem se rozprostíral úžasný pocit štěstí… prostě nádhera.

Po ukončení této první terapie jsem již věděla, že změním zaměstnavatele. ..ale zatím vše zůstalo bez „akce“. Za týden následovala terapie druhá (říkala jste, že stačí přijít za 3 týdny, ale já to chtěla, co nejdříve) ve stejné variantě…a vše pokračovalo. Stejné informace ke mně putovaly pomocí obrázků při terapii Access Bars… znovu se vše potvrdilo. Začala jsem hledat práci, chodila na výběrové řízení… a vlastně chodím stále… opakuji si několikrát denně otázku Čím mohu být…. a najednou se záměr stal skutečností.

Dne 9.9.2019 jsem ukončila pracovní poměr… a to přesto, že stále nemám jistou novou práci. Neskutečně se mi ulevilo, necítím obavy z budoucnosti… naopak si říkám… něco starého skončí a čím vlastně mohu být či co mohu udělat jinak..?????

Ve snech ke mně běhají obrázky nástupu do nové práce… s bezva kolegyněmi, vše zalité sluncem… 🙂

A vím, že tomu vděčím Numerologii, Kineziologii, Bachově terapii a terapii Access Bars, kdy tělo začalo se samočistícím procesem a věci se dějí.

Dodávám, že tento posun nastal ve velmi krátkém čase… první návštěva byla 16.8.2019.

Takto bych mohla psát.. .dál a dál… pamatuji se, kdy jste řekla… i když neuspějete při výběrovém řízení, určitě Vás to posune někam dál… a stalo se… chyběla mi angličtina… a můj pocit a reakce?

HR manažerce jsem velmi poděkovala za perfektně připravené a organizované celodenní výběrové řízení a také za to, že jsem se okamžitě přihlásila do intenzivního kurzu angličtiny (to jsem odsouvala roky, vždycky je nějaký důvod, proč to nejde…:) a od října začínám…a nic se neděje náhodně… měla jsem vymyšleno, že do práce hned nenastoupím a budu se učit dopoledne… a ono ejhle… intenzivní kurz je otevřen od 17 do 20 hodin… pro mě informace, že od října nastoupím NĚKDE… a zvládnu současně i ten jazykový kurz. A já teď jen čekám, co dalšího mají pro mě naplánováno…:):)

Děkuji, děkuji, děkuji…”

                                                                                                                                                                          Kamila

Stydlivost, nedostatek sebedůvěry při prezentaci jsou pryč.”

„Mým problémem byla stydlivost a nedostatek sebevědomí.

Nyní : sebevědomí šlo nahoru už po 2 týdnech.

Dříve : při zátěži ve škole mne bolela hlava, musela jsem si vzít ibalgin. Dále nesnesitelná bolest za krkem a silné zažívací problémy. Minimálně jsem jedla a zvracela.

Nyní : ustoupily bolesti a nejsou ani pocity na zvracení.

Ve škole jsem se stala členkou pracovní skupiny. Zlepšila se má prezentace. Už na první schůzce jsem byla aktivní, nebála se prezentovat své názory.

Dřív bych seděla jako pecka a při své prezentaci zčervenala. Teď jsem si prezentaci užívala i bez staženého krku 🙂

Těším se na změny po další terapii :-).”

Karolína

Děkuji.”

„Zdravím paní Ivo,
předem Vám děkuji za dosavadní pomoc. Byla jsem u Vás zatím na jedné návštěvě a můj obrat psychický je neuvěřitelný a těším se na druhou návštěvu.”

Milena

Slunce v duši.”

„Ivo děkuji,
po návštěvě u tebe se opět cítím jako znovuzrozená a díky tobě zase sebejistá a vyrovnaná. Kdybych měla popsat jak moc pozitivně na mě návštěva u tebe zapůsobila, popsala bych spoustu stran. Našla jsem ale citát , který vše perfektně vystihne ” ŠTĚSTÍ TVÉHO ŽIVOTA ZÁVISÍ NA DRUHU TVÝCH MYŠLENEK ” a já ti Ivo děkuji, že jsi mé myšlenky poslala tím šťastným směrem.”

Andrea

Mé vyčerpání a nespavost miminka.”

„Dobrý den paní Ivo, nikdy nezapomenu na Vaši pomoc a ochotu. Nevěřila bych, že nám někdo může opravdu pomoc. Byla to pro nás poslední naděje, jak pomoci dceři.

Od narození spala max šest hodin denně a když nespala, tak jen řvala a my nevěděli, jak ji pomoc. Sami jsme s manželem spali max tři hodiny denně. Bylo to vyčerpávající a ani nebyla síla radovat se z miminka. Stačila vaše terapie a pár dní užívat esence. To, co nebylo dva měsíce reálné, se stalo během pár dnů. Dcera spí a to dokonce ve své postýlce. A ze řvoucího miminka je úžasný smíšek.

Moc vám děkuji za ochotu, milá slova a obrovskou pomoc.”

Iveta

Poznání a uzdravení.”

„Ahoj Ivuško, moc ti musím poděkovat za tvůj čas a návštěvu u tebe. Sice je to další měsíc pryč, ale stále se poznávám a přicházím na více a více věcí. Už jsem se nemohla na sebe dívat, jak se neustále trápím a myslím jen negativně.

Vše, co při návštěvě u tebe říkáš má opravdu svůj smysl. A když máte podporu doma tak se cítí člověk ještě lépe a musí si uvědomit, že se nemůže zabývat jen sám sebou, ale postarat se i o rodinu a opětovat jim jejich lásku.

Dávám si různé mety, které mne naplňují a dávají více síly. Slovo, nic mě nebaví jsem zahodila pryč a zpátky se vracím do života a ty v tom máš také velkou zásluhu. Ještě jednou moc velké poděkování tobě a kineziologii.”

 Věra

I já se chci připojit ke komentáři.”

„A moc poděkovat Ivě za její pomoc a přístup a podpořit všechny, kteří mají nějaký problém a neví si s ním rady a váhají, zda využít konzultace u Ivy, tak se neobávejte a jděte do toho, stojí to opravdu za to a pomáhá to.

Měli jsme koncem minulého roku zdravotní a psychické problémy se synem ve školce, dokonce to došlo až tak, že měl problémy s močením (během 10 minut hlavně ve školce šel třeba 10x). Potom i doma, a to i v noci.
Dokonce se začal počůrávat.  I když se mu to předtím od 2 let, co jsme odbourali pleny, nestalo.
Měl velký strach a obavy, nechtěl chodit do školky a posílali nás k psychologům atd.

Začala jsem chodit k Ivě (bez syna) na terapii a ani ne po čtvrt roce se dostavily první úspěchy.

Nejenže syn chodí už rád do školky, už nezažíváme ranní muka a vůbec se celkově vylepšil. A spaní ve školce, které bylo velký problém, mu nevadí.
Zmizely jeho neustálé strachy. Já jsem se celkově také zklidnila.

Opravdu z toho mám velkou radost a opravdu doporučuji všem. A ještě jednou velké poděkování Ivě. Ještě na závěr chci říci, že když jdu od Ivy, tak mám opravdu výbornou pozitivní náladu a cítím se, že nic není problém a že jde vše zvládnout, když člověk chce.”

Lenka

“Ještě jednou děkuji a krásný den!”

„Absolvovala jsem dvě konzultace u Ivy Hemské. Po první jsem byla docela dlouho rozložená. Otevřely jsme totiž nejen kariérní otázky, na které jsem si chtěla odpovědět, ale i spoustu bloků a témat z dětství.

Na druhou stranu, když jsem si před druhou konzultací rekapitulovala, co vše se za ty dva měsíce odehrálo, bylo toho neskutečně moc.

Konečně jsem začala nabízet svoje služby v mém vysněném oboru za peníze, začala jsem si pomalu vydělávat i mimo své hlavní zaměstnání, které mě nenaplňuje, a také jsem začala zjišťovat, že to půjde.

Přihlásila jsem se na kurz týkající se mého oboru a začala jsem si obecně více věřit.
První konzultaci jsem zčásti probrečela a na druhé už jsem věřila v pokrok a budoucnost! Ivu Hemskou určitě vřele doporučuji! Moc mi pomohla!”

Andrea

Chci Vám touto cestou moc poděkovat, za sebe i za dceru.

Dobrý den Ivo,byla jsem u Vás ohledně “problému” s dcerou, proběhlo odblokování pomocí Kineziologie One Brain, Transformační numrologie a dostaly jsme bachovky. Nechala jsem tomu volný průběh, pravidelně jsme dávkovaly bachovky a jak jste mi radila, nepozorovala jsem ji a nezkoumala, ale ty změny které nastaly se nedaly přehlédnout…začala být otevřenější, přístupnější, více komunikuje, je aktivní a navíc ve škole stáhla dvě hrozící pětky :o)
Chci Vám touto cestou moc poděkovat, za sebe i za dceru.

Radka

Velké poděkování paní Ivě Hemské!

Několikrát jsem navštívila její poradnu, absolvovala kinezku, numerologii a užívala bachovky. Vše mohu velmi doporučit! Zcela se změnil můj život. Zlepšilo se mi zdraví (jsem bez léků).

Zlepšily se všechny vztahy, jak v soukromí, tak na pracovišti, lépe zvládám svou profesi. Paní Iva je vzácný, laskavý, moudrý člověk, který opravdu lidem pomáhá.
Otevřela mi oči, srdíčko, pomáhá najít cestu k sobě, k ostatním lidem, zvládat těžké životní situace! Já tedy už svého učitele mám! Děkuji a přeji Ať se dále vše daří!

Lída

Prostě pecka

Milá Ivo, a pak, že se zázraky nedějí. Byla jsem u vás na sezení a nestačím se divit, jak rychle se vše otáčí. Pracovaly jsme na mé seberealizaci v životě. A právě si u mě jeden klub objednal sérii historických přednášek. Už dříve jsem pro ně pracovala a bylo to super.

Ani snad není možné, že vše je to pravda. Dík za vše.

Helena

Nestačím se divit.

Dobré den Ivo,

netuším co jste mi udělala s mozkem, ale je to dost dobrý 🙂 Na poradě jsme měli říkat argumenty k prodeji. Začala jsem, pak zastavení, že to řeknu jinak.

Vyšla ze mne, prý, mega odborná řeč ale já si ji nepamatuji :-). Na základě porady mi volala naše ředitelka, že mi nabízí v budoucnu vyšší pozici.

Děkuji za takový velký skok v mém vývoji.

Alice

Sebetrénink/koučink – Poznej a žij sám sebe

Ahojky Ivo,

děkuji za vytvoření tohoto semináře, byl pro mě velkým přínosem, uvědomila jsem si hodně věcí. Za prvé, jsem změnila myšlení, uvědomila jsem si, že mohu věci ovládat tím, jak budu smýšlet. Techniky, které jsi nás naučila, používám, jsou jednoduché a účinné 🙂

Uvolnění přišlo určitě. Ráda bych ti ještě jednou poděkovala, jsi opravdu skvělá a já tě samozřejmě všude doporučuji. Jsem ráda že jsem našla tak skvělého človíčka.

Přeji ti hodně krásných seminářů a příjemných lidí.

Olina

Seminář – Sebetrénink/koučink – Poznej a žij sám sebe

Ahoj Ivo,

píšu až teď, protože ti chci napsat dlouhodobější zpětnou vazbu po semináři, která mi moc dělá radost.

Po semináři na konci listopadu pro mě začalo dost vyčerpávající období. Dala jsem výpověď ve své staré práci, (o čemž jsem už vyprávěla na semináři), zaskakovala dva nové kolegy a dodělávala resty. Kdyby se dalo předávkovat bachovkama, tak už mam otravu :-). Myslela jsem na všechny techniky, které jsi nám při semináři přiblížila a pravidelně využívala svoji kotvu a usmívala se v autě při jízdě do práce, abych přijela s dobrou náladou :-). Musím říct, že nebýt předtím na semináři, tak se sotva plazím po zemi.

To nejdůležitější ale je, že jsi mi při semináři vyhnala z hlavy představu, že změnou práce budu automaticky šťastnější. Jsem ti vděčná, že jsi mi pomohla si to uvědomit. Čím déle po semináři a čím déle si opakuji, že nemá cenu si dělat stresy a napětí v tele, čím vice se snažím, otevřít se lidem, a hlavně byt sama k sobě upřímná (připustit si sama sobě slabé stránky a mít je na sobe rada nebo je aspoň lepe tolerovat:-)), tím více se cítím být lehčí a šťastnější.

V nové práci jsem teď byla sice jen pět dni, ale musím říct, že se tam cítím super a je to nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. Cítím to jako možnost začít znovu od začátku a všechno brát s větší lehkosti a nadhledem. Snad mi to vydrží ;-).

Viděla jsem, že plánuješ další seminář. Přeji ti mnoho úspěchů, a ještě hodně takových seminářů do budoucna, abys mohla odlehčit zase i dalším lidem nebo je nechala o jejich nastaveni k životu alespoň jeden den poctivě přemýšlet a věnovat se sobě samým.

Měj se krásné a zase někdy. Monika

Seminář – Poznej a žij sám sebe

Ahoj Ivi,
seminář byl super, moc jsem si ho užila. Tvé rady, to, co bylo psáno v kartách je až neuvěřitelné…. Dokud člověk nezažije, neumí si hodně svých myšlenek uvědomit, urovnat. Vlastně jsem se v průběhu hodně zamýšlela. Hlavně nad tím, co chci, jak to chci a že s tím, proč jsem k tobě přišla, se mi jenom utvrdilo.
Někdy člověk musí být sobecký, aby zažil své štěstí, a to se musím naučit. Mít ráda sama sebe, říct NE, když vím, že mi to jen ublíží, a to se musí naučit i mé okolí.
Je zvláštní jaké “náhody” nás potkávají.
Celá sobota mi hodně dala, ať setkání s tebou, jinými, velmi příjemnými lidmi 🙂 .
Děkuji za tu příležitost.
Přeji hezké dny a mnoho spokojených lidiček.

Zuzka

Dík

Ahoj Ivčo,

seminář byl bezvadný, krásná a uvolněná atmosféra.. Tvé napojení je úžasné!

Je mi fajn i po semináři..

A díky za inspiraci…

Petra

Jsem šťastná.

Nevěřila jsem, že může vyrovnání se s rodinou spustit, tak rychlé změny v mém životě.

V rodinné firmě jsem dala výpověď. Naši s tím nesouhlasí, manipulují se mnou, vyčítají, ale já si jdu za svým.

Kde, ale nastala největší změna je rozjetí mé vytoužené práce – e-shop. Lidé začali více kupovat a píši mi samé kladné recenze. Jsem šťastná 🙂

Na začátku první terapie jste se mě ptala, zda chci pracovat na urovnání vztahu s rodiči či na tématu podnikání. Jako první mě napadla práce. Vysvětlila jste mi, jak se neurovnané vztahy s rodiči odráží na našem životě v přítomnosti a měla jste pravdu.

děkuji za otevření očí..

Katka

Dnes už vím.

Chtěla bych podpořit a utvrdit všechny, co mají pochybnosti o tom, zda nějaké esence mohou vyřešit nějaký problém.

Mohou, a to i přes to, že praktik tvrdí že pár nějakých kapek s obsahem možná pár molekul a kdo ví jestli, nemůže zabrat. Nevím, resp. dnes už tuším, jak tyto “věci” fungují, ale opravdu fungují.

U Ivy jsem absolvovala Rodičovskou terapii/koučink. Máme 8 letého syna, který má problémy s výslovností. Na logopedii chodíme od 3 let, poměrně dost intenzívně cvičíme. Hodně se zlepšil, ale “r” a “ř” ne a ne naskočit…

A tak jsem se odhodlala a zašla k Ivě na Rodičovskou terapii/koučink… Sama, bez syna. Probraly jsme kde co, a  do lahvičky pro mne a Adámka “umíchala lektvárek na míru” a ejhle po dvou lahvičkách, očním cvičení “r” naskočilo… Skeptik by mohl říct, že by k tomu sice stejně došlo, ale já vím už svoje.

Děkuji Ivě (a jim podobným), že tu je (jsou) a že nemá strach nabídnout i jinou alternativu v dnešní “vědecké” době.

Jiřina

Zlepšení zdravotního stavu.

Paní Hemská,
děkuji za pomoc při řešení mého zdravotního stavu a musím se pochlubit,že jsem se koncem března podrobila stimulaci mozku.

Na druhý pokus to vyšlo a já jsem znovu ožila. Kdo problémy parkinsonika nepoznal, ten to nepochopí. Je to zázrak!!!

AS

Život je opět krásný.

Díky Tobě se cítím svobodně a miluji život. Štěstí, láska a hlavně zdraví jsou se mnou každou vteřinu a já jsem za to vděčná. Moc děkuji!!!!!!!!

Jarmila

Poznání a uzdravení.

Ahoj Ivuško, moc ti musím poděkovat za tvůj čas a návštěvu u tebe.

Sice je to další měsíc pryč, ale stále se poznávám a přicházím na více a více věcí.

Už jsem se nemohla na sebe dívat, jak se neustále trápím a myslím jen negativně.

Vše, co při návštěvě u tebe říkáš má opravdu svůj smysl. A když máte podporu doma tak se cítí člověk ještě lépe a musí si uvědomit, že se nemůže zabývat jen sám sebou, ale postarat se i o rodinu a opětovat jim jejich lásku. Dávám si různé mety, které mne naplňují a dávají více síly. Slovo, nic mě nebaví jsem zahodila pryč a zpátky se vracím do života a ty v tom máš také velkou zásluhu. Ještě jednou moc velké poděkování tobě a kineziologii. S pozdravem

Věra D.

Pomoc od tebe pro Adámka.

Ahoj Ivanko,

musím konstatovat, že my moc pomohlo k tobě zajít.

Po celkové terapii u tebe přicházím na spoustu věcí, které jsem předtím neviděla a možná ani nechtěla vidět.

S tou závislostí na Adámkovi to jsi měla pravdu, protože dnes jsem první den sama s malým a říkám si, že to prostě sama musím dát a dávám. Vše je jen o pochodu myšlenek. Převracím myšlenky v pozitivní a konečně jsem začala vnímat víc věci a souvislostí.

Jsem velmi ráda, že jsem u tebe byla a konečně teď o víkendu už začala zjišťovat, že jde nepřemýšlet jen o svých problémech. Přeji krásné dny. Děkuji.

Katka

 Kineziologie One Brain + numerologie – poděkování

Dobrý den paní Hemská,

předem Vám velice děkuji za pomoc a přátelské přijetí. Jste skvělá a předčila jste má očekávání. A prognózy přítele, že po kineziologii mi bude na duši ouvej se ani v nejmenším nenaplnily. Ba naopak, myslím že jsem byla na vrcholu sinusoidy.

Ale páteční dopoledne s Vámi bylo úžasné a cestou domů mně docházely věci (a další ještě postupně docházejí), na které jsme přišly.

A nyní když jsem se snažila vybavit vzpomínky na dětství není tam žádná bolístka, výčitka, smutek, zloba…jen hezký, příjemný nebo i neutrální pocit. Nevím, jak je to možné a na jakém principu funguje kinezka One Brain, ale účinky jsou ohromné. Vůbec už neřeším sebehodnocení, nedůvěru sama v sebe. Prostě – já jsem. Už si ty nepříjemné pocit ani nedokáži vybavit – už tam prostě nejsou, ani pochyby či myšlenky na toto téma, vymazaly se.

Jsem ve své základně. A cítím se dobře, neřeším, co bude. Jsem tu. A je mi dobře.

Bachovky užívám. A vizi též cvičím. Někdy hodně bolí oči. Ale jsem tady a jsem tu ráda.

Lada

Poděkování.

Velké poděková Ivě Hemské.

Několikrát jsem navštívila její poradnu, absolvovala kinezku, Intuitivní numerologii, užívala Bachovky.

Vše mohu velmi doporučit! Zcela se změnil můj život.

Zlepšilo se mé zdraví,( jsem bez léků). Zlepšily se všechny vztahy, jak v soukromí, tak na pracovišti. Lépe zvládám svou profesi.

Paní Iva je vzácný, laskavý, moudrý člověk, který opravdu lidem pomáhá. Otevřela mi oči, srdíčko, pomáhá najít cestu k sobě, k ostatním lidem, zvládat těžké životní situace! Já tedy už svého učitele mám!

Děkuji a přeji Ať se dále vše daří!

Ludmila