Alice  – Poděkování

Dobré den Ivo, netuším co jste mi udělala s mozkem, ale je to dost dobrý 😊 Na poradě jsme měli říkat argumenty k prodeji. Začala jsem, pak zastavení, že to řeknu jinak.
Vyšla ze mne, prý, mega odborná řeč ale já si ji nepamatuji 😊 Na základě porady mi volala naše ředitelka, že mi nabízí v budoucnu vyšší pozici.

Děkuji za takový velký skok v mém vývoji.

Alice 

Jana  – Poděkování

Každý z nás se někdy ocitne v situaci, kterou by nikomu nepřál a sám neví jak z ní. Musím moc poděkovat paní Ivě, která mě díky své pozitivitě, profesionalitě a milému přístupu pomohla, jak nikdo jiný. Od doby, kdy jsem se s Vámi setkávala, vidím „věci“ jinak a řídím se tím, co jste mi řekla: “ Všechno, co se nám děje, má nějaký smysl….“ Nyní mé manželství funguje úžasně.

Děkuji Vám za to, že jsem Vás mohla poznat a přeji Vám mnoho spokojených lidiček, jako jsem já.

Jana 

Lenka  – Poděkování

Milá Ivo, touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat. Za setkání s Vámi a následnou spolupráci jsem moc vděčná. Sama bych nikdy nedokázala uvidět, pochopit a přijmout to, co jste mi objasnila Vy. Máte velký dar a bohaté zkušenosti. Jste profesionál.

Přišla jsem k Vám jako nejistá, téměř vyčerpaná, matka malého kluka, který prostě “nezapadal”. Po spolupráci s Vámi a také díky Bachovým esencím u nás nastal velký obrat. Obrovský! Viditelný! Radostný a živelný!

Naše dítě je zase dítětem a já spokojenou mámou. Za Vaši pomoc velmi děkuji, je tolik prospěšná. Kontakt s Vámi bych doporučila každému, kdo hledá či váhá a v srdci ví, že chce víc než se nechat vmanipulovat do obvyklého školského, lékařského či podobného systému, což není dobrá první volba, zvláště nejde-li o život jako takový. Ivo, děkuji Vám a přeji krásné dny.

Lenka 

Hana – Poděkování

Dobrý den Ivo, děkuji za Vaši skvělou práci. Poprvé jsem se s Vámi (a tím i s kineziologií) setkala před třemi lety a od té doby nedám na kineziologii dopustit. Tenkrát jsem prožívala velmi náročné období, měla jsem problémy se spánkem, výkyvy nálad, i tělo mě zlobilo, zkrátka život naruby. Už po první návštěvě u Vás jsem se cítila mnohem lépe, dodnes si pamatuji, jak jsem asi po měsíci začala spát celou noc, připadalo mi to jako zázrak. Nemohla jsem uvěřit, že spojení kineziologie a koučinku je tak rychlé a účinné v tolika směrech. Od té doby se mnohé změnilo k lepšímu, cítím se skvěle Vaší zásluhou! Když dnes vidím někoho, kdo má jakékoliv problémy, doporučuji kineziologii ve Vašem podání. Takže ještě jednou velké DÍKY za Vaši pomoc a vřelý přístup!

Skvělá práce,

Hana 

Poděkování

Doporučuji směs Harmonizaci prostoru, osob a vztahů, je skvělá. P Hemská , děkuji. U Haničky vidím pokrok hlavně v tom, že nám skoro vymizely scény, kdy ona se pro mě z nepochopitelného důvodu rozbrečela a dostala do stavu, kdy nebyla schopna přestat. Kdybych to měla přirovnat na stupnici, tak jsme začínaly na 10 a teď jsme tak na 2 (po 4 týdnech aplikace harmonizační směsi do prostoru). Dále se méně budí v noci, kdy taky se budila skoro každou noc s brekem, že chce čůrat a opět se dostala do stavu, kdy se nemohla uklidnit. Opět stupnice na začátku 10 teď 3. Polevilo i zlostné chování, kdy se začala vztekat kvůli maličkostem. Stupnice 9 teď 3. Novinkou je, že jsme konečně obě děti přesunuli do dětského pokoje, noci proběhly v klidu dokonce usnuly bez mojí přítomnosti.

Moc vám děkuji za pomoc, už jsem nevěděla kudy kam. Doporučuji Každému, kdo má starosti s dětmi.

Přeji pohodičku

Iva má jeden velký dar, a to při spolupráci otevřít obzory.

Její výjimečná vlastnost je, že  mezi slovy řekne něco, co Vám otevře oči, uvidíte jiné možnosti, jiné cesty, jak dojít k cíli.

Dokonce při posledním sezení mi ukázala, jak  jinak nastavit své cíle v práci. Líbí se mi její kreativita a jednoduchost práce. Žádné složitosti, ve kterých se ztratíte. Jasně a jednoduše k přímo k cíli.

 Díky za to.“

Adéla Trávničková