IVA HEMSKÁ

RODIČOVSKÝ KOUČINK


„Harmonizuje život celé rodiny a pomáhá rozvinout potenciál dítěte“

 

Práce na problému a rozvíjení dítěte je mou prioritou. Sebevědomí, které si dítě vytvoří jej ovlivňuje po celý dospělácký život (vztahy, práce, sport, koníčky, sebeprezentace, zdraví.. atd.).

 • S rodičem pracuji na sebepoznání, ujasníte si své vlastní postoje, vnímaní vašich dětí. Zjistíte, jak pochopit své děti, podpořit a ocenit je v životě.
 • Rodiči vysvětlím potenciál dítěte, jeho vnímání reality, chování ve stresu, potřeby ke zdravému vývoji atd. Pochopitelně vše také souvisí s přístupem dospěláků k dětem a vztahy v rodině.
 • Odkryji talenty, schopnosti a potřeby vašich dětí.
 • Inspiruji rodiče, jak žít vědomě a spokojeně ve všech svých rolích.

Jaké používám metody?

 • Kineziologie, NLP, Numerologie
 • Bachova květová terapie (esence, namíchané přímo na harmonizaci aktuálního emočního stavu dítěte)

Chcete-li aby vaše děti žily v dospělosti život dle svých představ, tak je musíte nejprve pochopit. Všechny problémy děti versus rodiče pochází z nedorozumění, nepochopeni. A přitom je na začátku myšleno vše s dobrým úmyslem. Každý z nás se narodí, jako originál. Ne jako kopie mamky nebo taťky - bohužel, plno dětí se kopii svých rodičů stává, aniž by vědomě chtěly.

S Rodičovským koučinkem bez přítomnosti dítěte mám velmi dobré, 17 leté zkušenosti a řeší jakékoli problémy a potíže s učením, chováním, vztahy, při sportu...atd.

Proč pracuji pouze s rodičem?

Rodičovskému koučinku je přítomen pouze jeden rodič (většinou mamka).  Dítě u Rodičovského koučinku přítomno není (pro dítě je velmi stresující naslochat rozhovoru o svých nedostatcích a trápeních)

Pro mne je práce pouze s dítěte nedostačující, pomůže, ale pouze do té doby než opět podlehne vlivu prostředí. Dítě nemá šanci se mezi dospěláky vymezit. Rodič je primární autorita a dítě si vše ukládá jako "ANO".

Děti na Rodičovský koučink reagují skvěle i když nejsou fyzicky přítomny!

Plno užitečných informací vám předám na základě data narození vašeho dítěte (kde máme veškerý potenciál napsaný ) a proto mohu na odstranění "potíží, problému" u vašich dětí pracovat i na dálku.

Dítě je fantastický potenciál , který v sobě může rozvinout co chce, pokud mu to umožníte.

S čím mohu pomoci?

Například:

 • strach, smutek, nedostatek sebevědomí, vztek, agresivita, zlost, potíže s učením, nesoustředěnost, neposednost, zapomínání, neposednost, zapomínání,
 • ubližování druhým, vyrušování, agresivita, roztěkanost, neschopnost navázat kontakty, stud, nedostatek sebevědomí, nechutenství, strach ze změn,
 • stesk po domově, náročný nástup do školky, školy, žárlivost, narození sourozence , nízká sebedůvěra, plachost, vyhýbání se kolektivu,
 • noční můry, noční pomočování, zácpa, pokakávání, závislost na rodičích, miminka brečí, hysterické záchvaty, vyžadují pozornost, dětičky nemají rády změny, alergie, ekzémy, atd...

 

Jedna z recenzí: Jak působí rodičovský koučink bez přítomnosti dítěte:

Konečně klidné noci - Monika  Dobrý den Ivanko, tak píši jak jsme na tom po Rodičovském koučinku a po dobrání bachovek. Kapky jsme s kluky  brali poctivě a dokonce je i kolikrát sami vyžadovali.

Snažila jsem se na to nemyslet a nějak nás nesledovat. Nejdřív bylo vidět ,že Vojta můj mladší syn už klidně spinká. Už žádný pláč a noční návštěvy u mě. Děsy jsou pryč. Pokud se teď vzbudí ,tak se jen slovně ujistí že jsem tam taky a rozsvítí si lampičku. Spinká dál. Jsem moc ráda že se mu ulevilo a už se nebojí.

A teď já ..u mě je také velká změna. Cítím velkou úlevu vnitřně, žádný tlak a strach už nepociťuji. Když mi manžel volá že se zdrží nebo mi nebere hned telefon, tak jsem se přistihla že dokážu na to přestat myslet a můžu dělat jiné věci. To dřív nešlo. Pořád mě to svazovalo a myšlenky byli pouze u toho jestli je v pořádku a tak. Stejné je to i u zbytku rodiny. Zvládla jsem v pohodě i výlet syna ze školou.

 Ivanko a to jen díky Vám :-) moc Vám děkuji za milé přijetí a pochopení.  Monika

 

Ceník (platný od 11.3.2019)

1,5 hod. - 1050kč (každá započatá půlhodina  +350kč)

 • v ceně  jsou započítány Bachovy esence (rodič + dítě)
 • zařazení kineziologického testování příčiny problémů + 380kč

________________________________

 

Rodičovský koučink po telefonu :

 

60 min. - 700kč (každá započatá půlhodina  +350kč)

 • v ceně jsou započítány Bachovy  esence rodič + dítě  (zasílám poštou)

 

rodičovský koučink nanahrazuje lékařské ošetření a vyšetření. Nenahrazuje odbornou psychologickou a psychiatrickou pomoc. 

 

IVA HEMSKÁ

KONTAKTNÍ INFORMACE


 • IVA HEMSKÁ
 • Sídlo společnosti

  Sukova třída 1556, Pardubice
  (naproti Zimnímu stadionu - budova PSN)

  2. patro (výtahem), vpravo č. dveří 203
 • Telefonní kontakt

  +420 728 944 736
 • ivahkinez@seznam.czMáte dotaz nebo prosbu? Chcete se objednat? Neváhejte mě kontaktovat.

© 2019 Iva Hemská